archive25 Janar, 2022 - 23:20

Lajme

Vetura bie nga kati i parkingut nëntokësor në Prishtinë

Një veturë sot ka rënë nga njëri prej kateve të një parkingu nëntokësor, që është i një ndërtese në lagjen “Lakrishtë” të Prishtinës. Nga pamjet e publikuara nga vendi i ngjarjes, shihet se vetura ka rënë poshtë nga njëri kat i parkingut, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar....
Lajme

Borrell fajëson sërish Kosovën në lidhje me Serbinë

Përplasjet që Josep Borrell ka pasur me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin për çështjen e Asociacionit të Komunave Serbe dhe referendumit serb, siç duket kanë bërë që ai të jetë më i ashpër dhe më direkt kur flet për Kosovën si palë në negociata. Sot nga Brukseli, Borrell e ka...
1 2 3 4
Page 1 of 4