archive24 Janar, 2022 - 10:26

Lajme

Vetëplagoset një person në Pejë

Një person është vetëplagosur mbrëmë në dorë, teksa po pastronte armën e tij. Sipas policisë, fillimisht i dyshuari ka marrë tretman mjekësor, për t’u dërguar më pas në stacion, ku është intervistuar. “Në shtëpinë e të dyshuarit janë konfiskuar tri revole dy prej tyre ishin pa leje, tre fishekë dhe...
Lajme

Ia rrahën burrin, gruaja nga Peja i sulmon të dyshuarit

Pas një mosmarrëveshjeje, një person është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar. Gjatë përleshjes, gruaja e viktimës i ka sulmuar fizikisht dy personat që ia kanë rrahur burrin. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Pejë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh. Përveç dy të dyshuarve,...
1 3 4 5
Page 5 of 5