archive9 Janar, 2022 - 10:09

Lajme

Vdekje e dyshimtë në Kosovë

Ka vdekur një person në Kamenicë. Policia këtë e ka cilësuar si vdekje e dyshimtë. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe mjeku kujdestar i cili ka konfirmuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raport. Tutje, në raport thuhet se me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës...
Lajme

Aksident trafiku në Kamenicë, humb jetën një person

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Shipashnicë të Epërme të Kamenicës, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person. Në raportin 24 orësh thuhet se është përplasur në murin e një shtëpie. “Një mashkull kosovar ka humbur jetën pasi ka humbur kontrollin ndaj veturës që e drejtonte...
1 2 3 4
Page 4 of 4