archive4 Janar, 2022 - 23:19

ShowBiz

Ky është banori që u eliminua sonte

Këtë javë gara për të eliminuarin ka qenë mjaft e fortë. Dy nga emrat më të dashur në nominim Dagz dhe Sarah janë votuar nga publiku për ta lënë shtëpinë, shkruan lajmi.net. Sara është konkurrentja që la shtëpinë duke hequr dorë nga shuma e madhe prej 100 mijë eurosh. Dagz...
Lajme

Vdes zyrtarja e Policisë së Kosovës

Pas një sëmundje të rëndë, ka vdekur zyrtarja e Policisë së Kosovës, Drita Musliu. Vdekjen e saj e kanë bërë të ditur kolegë të së ndjerës E ndjera për shumë vite kishte punuar në administratë të Policisë së Kosovës është vlerësuar për punën e bërë. Shkrimi i plotë nga një...
1 2 3 4
Page 1 of 4