archive3 Janar, 2022 - 23:33

ShowBiz

Enver Petrovci: E kam fut djalin në burg, me fajin tim

Rrëfimet nga jeta private e personazheve publike kanë qenë të shumta në emisionin “Festë në T7”. Edhe aktori i njohur, Enver Petrovci, tregoi një moment kur i kishte lutur policinë që ta fusin në burg djalin e tij vetëm për një natë. Arsyen e këtij veprimi mund ta mësoni në...
Lajme

Skandali i panjohur në SHBA: 6 diplomatët shqiptarë i kërkuan marrdhënie intime për 10 dollarë polices së maskuar si prostitutë

Ngjarja ka ndodhur në shtator të vitit 1992. Gjashtë diplomatë shqiptarë janë arrestuar e më pas janë liruar pas ndërhyrjes së Ambasadorit të kohës në SHBA, Roland Bime. Sipas historisë që sjell media amerikane, 6 diplomatët kanë dalë me makinë në rrugët e njohura për ushtrim prostitucioni në Boston dhe...
Lajme

Martesa e të vëllait me kanadez, vjen reagimi i Mimoza Kusarit

Ylber Kusari, vëllai i shefes së Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Mimoza Kusari -Lila i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me partnerin e tij Jonathan Ausman në një ceremoni të vogël familjare. Por, ajo që bie në sy nga fotografitë e publikuara është mungesa e deputetes kosovare në këtë...
Lajme

Rrahje në Mavrovë, 8 të arrestuar – në mesin e tyre 4 kosovarë

Zyrtarët policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje rreth orës 18:15 kanë arrestuar personat: J.O. (27), D.O. (30), F.O.(29) dhe A.O. (19) nga Republika e Kosovës dhe B.D. (29), G.G. (25), M.G. (41) dhe S.G. (30) nga Gostivari. Siç raporton tetovanews.info, ata janë arrestuar për shkak të...
1 2 3 4
Page 1 of 4