archive5 Dhjetor, 2021 - 23:39

Sporti

Distria dhe Nora shkëlqejnë në ‘Mbrëmjen Gala’ në Stamboll

Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova kanë shkëlqyer në ‘Gala mbrëmjen’ e mbajtur të shtunën mbrëma në Stamboll të Turqisë. Kampionet tona olimpike janë nderuar me dekoratë nga Federata Evropiane e Xhudos. Për këtë mbrëmje të rëndësishme, Nora kishte zgjedhur një fustan të zi me krahë, të shkurtë deri mbi gjunjë,...
Lajme

A e dini cila është komuna e Kosovës që nuk ka shesh

Rahoveci është ndër komunat e pakta në Kosovë që nuk ka shesh. Për ndërtimin e një të tilli, komuna pati hapur tender gjatë këtij viti, mirëpo i njëjti ishte anuluar shkaku i ankesave gjatë procesit të prokurimit. Për këtë, kryetari, Smajl Latifi, tha se tenderi për projektin në të cilin...
Lajme

Pas një fjalosje në rrugë, plagoset rëndë 41-vjeçari

Një 41-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë tek spitali i Traumës në Tiranë, pasi u plagos gjatë konfliktit me një person tjetër në lagjen “Vullnetari” në Elbasan. Gjatë konfliktit ai është rrëzuar në shkallët e lokalit ku ndodheshin dhe për pasojë dëmtoi kokën. Nuk dihet ende shkaku i konfliktit mes...
Lajme

E turpshme: 66-vjeçari nga Kaçaniku e e bën për spital motrën

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Kaçanik ka rrahur motrën e tij. Policia thotë se 66-vjeçari i ka shkaktuar lëndime trupore motrës së tij 61-vjeçare. Njoftimi i policisë: Stacioni policor në Kacanik nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, pasditën e sotme rreth orës 15:55 ka pranuar...
Lajme

Albatros Rexhaj: Njeriu nuk është e vetmja qenie inteligjente që ka krijuar zoti, ka edhe …

Këtë javë, në emisionin Kojshia Show është diskutuar për fantazmat. Të ftuar në emision ishin Dr. Sami Rexhepi, neuropsikiatër, Adelina Halitjaha, farmaciste, Albatros Rexhaj, shkrimtar dhe Femi Cakolli, pastor i kishës protestante në Kosovë, shkruan Korrespodenti. Shkrimtari Albatros Rexhaj, në këtë emision deklaroi se njeriu nuk është e vetmja qenie...
Lajme

Pastori Femi Cakolli: Bibla thotë se ekzistojnë Alienët – Ja si duken ata sipas Bibles!

Këtë javë, në emisionin Kojshia Show është diskutuar për fantazmat. Të ftuar në emision ishin Dr. Sami Rexhepi, neuropsikiatër, Adelina Halitjaha, farmaciste, Albatros Rexhaj, shkrimtar dhe Femi Cakolli, pastor i kishës protestante në Kosovë, shkruan Korrespodenti. Femi Cakolli, pastor dhe drejtues i Kishës Ungjillore Protestante, në këtë emision ka folur...
Lajme

Neuropsikiatri Dr. Sami Rexhepi: Dreqi nuk ekziston, ja e vërteta shkencore

Këtë javë, në emisionin Kojshia Show është diskutuar për fantazmat. Të ftuar në emision ishin Dr. Sami Rexhepi, neuropsikiatër, Adelina Halitjaha, farmaciste, Albatros Rexhaj, shkrimtar dhe Femi Cakolli, pastor i kishës protestante në Kosovë, shkruan Korrespodenti. Neuropsikiatri i njohur Dr.Sami Rexhepi, në këtë emision dha për shikuesit versionin shkencor në...
ShowBiz

Ish e dashura e Granitit e quan emision degradues Big Brotherin – Ja pse?

Këtë javë, në emisionin Kojshia Show është diskutuar për fantazmat. Të ftuar në emision ishin Dr. Sami Rexhepi, neuropsikiatër, Adelina Halitjaha, farmaciste, Albatros Rexhaj, shkrimtar dhe Femi Cakolli, pastor i kishës protestante në Kosovë, shkruan Korrespodenti. Adelina Halitjaha, me profesion farmaciste, e cila njihet edhe për lidhjen e saj që...
ShowBiz

Ish e dashura Granitit të Big Brother frikësohet për vdekje pasi i paraqitet fantazma Live në Emision!!

Këtë javë, në emisionin Kojshia Show është diskutuar për fantazmat. Të ftuar në emision ishin Dr. Sami Rexhepi, neuropsikiatër, Adelina Halitjaha, farmaciste, Albatros Rexhaj, shkrimtar dhe Femi Cakolli, pastor i kishës protestante në Kosovë, shkruan Korrespodenti. Adelina Halitjaha, e cila njihet për publikun edhe si ish e dashura Granitit të...
ShowBiz

I rëndohet gjendja nënës së Beatrixit: Dalin detaje

Në emisionin Fan Club ku diskutohet për ngjarjet e Big Brother VIP, moderatorja Dojna Mema ka bërë të ditur se i është bërë ftesa edhe nënës së Beatrixës por ajo nuk ka qenë në gjendje të vijë. Mema tregoi se ishte e pamundur prezenca e saj, shkruan Gazeta Online Reporteri.net....
1 2 3 6
Page 1 of 6