archive27 Nëntor, 2021 - 23:34

ShowBiz

Fifi publikon këngën e krijuar në Big Brother(VIDEO)

Këngëtarja e njohur Filloreta Raci e ka publikuar këngën e re, tekstin e së cilës e shkroi gjatë kohës sa ishte pjesë e Big Brother VIP, shkruan Gazeta Express. Muzika dhe teksti është shkruar nga Fifi, teksa producent i këngës është Bruno. Kënga e re e Fifit titullohet “Diell”. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZPNrzddOOzE&feature=emb_title&fbclid=IwAR0IRXWVnuG1hFUXf5JTlDzuG6K1z84hOT9Wre2EH4etvm3oAMPtu_bKNnY...
Lajme

Shi, borë dhe viktima, stuhia prek vendin

Të paktën 3 persona kanë humbur jetën deri tani si pasojë e stuhisë “Arwen” që solli reshjet shiu e bore, erë të fortë, bllokime rrugësh dhe ndërprerje të energjisë në shumë zona të Britanisë së Madhe. Policia njofton se fatalitetet u regjistruan në Lancaster, Irlandën e Veriut dhe Aberdeenshire të...
Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë gjatë festave të Nëntorit, Policia me një njoftim të rëndësishëm për qytetarët

Për shkak të rrezikut nga një sulm i mundshëm, përfaqësues të diplomacive të huaja në Kosovë kanë paralajmëruar punonjësit e tyre që t’i shmangin turmat dhe qendrat e mëdha tregtare. Por, Policia e Kosovës thotë për Telegrafin se është duke ndërmarr veprimet e saja operacionale në bashkëpunim dhe koordinim me...
1 2 3 7
Page 1 of 7