archive21 Nëntor, 2021 - 23:24

Lajme

Asllan Bajrami e kishte parë si fëmijë në luftë mendonte se ishte vrarë. Ai paraqitet i gjallë pas 22 vitesh – Ja si reagon kur e sheh!

Ne emisionin Kojshia Show, sonte ishin të ftuar prezantuesja e njohur e lajmeve, gazetarja Besa Çeku dhe gazetari i njohur Asllan Bajrami. Gazetari shquar Asllan Bajrami është befasuar dhe emocionuar shumë kur në skenë i paraqitet i gjalle fëmija që e kishte parë gjatë luftës, për të cilin kishe menduar...
Lajme

Ish-luftëtari i UÇK’së befason të gjithë, sa shumë i ngjanë Adem Jasharit. Ai zbulon çfarë i tha atij Komandanti legjendar!

Ne emisionin Kojshia Show, sonte ishin të ftuar prezantuesja e njohur e lajmeve, gazetarja Besa Çeku dhe gazetari i njohur Asllan Bajrami, si dhe bashkëluftëtari i Adem Jasharit, i cili i ngjanë shumë Komandantit Legjendar, Dergut Mazreku. Gazetarët Besa Çeku e Asllan Bajrami, gjatë emisionit u befasuan kur hynë në...
ShowBiz

Adriana Matoshi me dedikim për të dashurin Keith Groeneveld

I dashuri i aktores Adriana Matoshi, Keith Groeneveld, këto ditë ndodhet në Kosovë. Derisa është rikthyer pas disa muajsh në vendlindjen e partneres, çifti po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit. Së fundmi ka qenë deputetja e LVV-së që ka publikuar një imazh përkrah Keith në një nga daljet e tyre....
Lajme

Vjen parashikimi i zi për Covid-19: Çfarë do të ndodhë në Dhjetor

Greqia është në një pikë shumë kritike në betejën me koronavirusin. Mediat greke shkruajnë se nga njëra anë vërehet një stabilizim i rasteve, por nga ana tjetër situata epidemiologjike mund të përmbyset në çdo moment për të çuar në një tjetër shpërthim, në një kohë kur sistemi shëndetësor është nën...
Lajme

Aksident mes tri veturave në Hajvali, dy të lënduar

Një aksident trafiku mes tri veturave ka ndodhur pak më parë në Hajvali të Prishtinës, shkruan Gazeta Sinjali. Nga ky aksident janë lënduar dy persona. Për Sinjalin këtë e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Rreth orës 18:30, në Hajvali, ka ndodhur një...
Lajme

Ja cilat janë “16 pikat kontraverse” të Kurtit

sh-shefi i Misionit Diplomatik të Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, ia ka përmendur 16 pika, sipas tik, kontraverse të kryeministrit Albin Kurti. Dedaj, i cili shërbeu si Ambasador i Kosovës në Maqedoninë e Veriut derisa u zëvendësua nga vartësi i tij, Prindon Sdriu, bashkëshorti i presidentes Vjosa Osmani,...
1 2 3 6
Page 1 of 6