Daily Archives: Nën 16, 2021

spot_imgspot_img

Tre hapa mashtrimi brenda një dekade

Shkruan: Atdhe Gjoci E gjithë Shqipëria e Veriut u revoltua disa herë, me synimin për të fituar autonominë dhe mbi të gjitha, për të përcaktuar...