archive25 Tetor, 2021 - 22:48

Lajme

Qytetarët në panikë- Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri sonte, rreth orës 22:00, në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë. Lajmin për Gazetën Online Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, i cili bëri të ditur si i dyshuari gjendet në arrati. “Rreth orës...
Lajme

Tërmeti shkund vendin, epiqendra vetëm 4km larg kryeqytetit

Një tërmet është regjistruar pak minuta më parë në Athinë, Greqi. Epiqendra e tërmetit u raportua poshtë rrethit Marousi, ishte 2,9 ballë dhe ishte i cekët pasi ishte vetëm 4 km nën kryeqytetin e Greqisë dhe kjo është arsyeja që u ndje si një dridhje e fortë. Sipas ekspertëve duke...
Lajme

Ministria e Arsimit me një njoftim të rëndësishëm

Në vazhdën e hapjes së konkurseve të ndryshme për mbështetje financiare për nxënës e studentë, MASHTI sot ka shpallur konkurs për studentët e universiteteve publike në programet bachelor dhe master për vitin akademik 2021-2022. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Arsimit Arbërie Nagavci përmes një postimi në Facebook...
ShowBiz

Fifi humb kontrollin- Përplaset ashpër tash me Beniadan

Monika dhe Fifi i deklaruan banorëve se zënkat e ditëve të fundit nuk ishin asgjë veçse pjesë e një plani të tyre. Kjo gjë ka prekur shumicën prej banorëve të cilët janë shqetësuar tepër nga raporti i “prishur” mes dy vajzave. Një ndër to, Beniada i ka deklaruar Fifit se...
ShowBiz

Çfarë ndodhi? Vazhdojnë përjashtimet nga “Për’puthen”

Eda dhe Adi deri tani janë çifti që janë më së afërti për t’u deklaruar për njëri-tjetrin. Dyshja pas disa zënkave rregulluan raportet pas kërkim faljes së edit . E vetëm pak ditë pasi paten një ‘’rikthim’’ romantik me shumë suprpiza duket se dyshja kanë vazhduar me takimet jashtë. Është...
1 2 3 6
Page 1 of 6