archive15 Tetor, 2021 - 23:24

ShowBiz

Arjola Demiri e tepron me zhveshje në Big Brother VIP

Aktorja po shfaqet joshëse duke venë në dukje asetet trupore. Arjola Demiri mori sërish vëmendje me veshjen në transmetimin live të “Big Brother VIP”, shkruan lajmi.net. Ajo edhe sonte ka zgjedhur të shfaqet provokuese e veshur me një fustan me ngjyrë të kaltër dhe me dekolte të hapur. Banorja e...
ShowBizSporti

Ylli i Barcelonës ia bën follow Arta Nitajt

Aktorja Arta Nitaj duket se i ka rënë sy edhe sulmuesit të Barcelonës. Bëhet fjalë për futbollistin e famshëm holandez, Memphis Depay, i cili ka filluar ta ndjekë Nitajn në Instagram, ku ajo numëron rreth 310 mijë ndjekës. Ky i fundit është i njohur për karrierën e tij të suksesshme...
Lajme

Bekim Jashari e përmbylli në mënyrë madhështore fushatën

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka përmbyll fushatën zgjedhore në mënyrë madhështore. Jashari shkruan se është betuar se do të vazhdojë të jetë i qytetarëve. Postimi i plotë i Jasharit: Drenica heroike e dha mesazhin, Drenica heroike e tha fjalën e fundit, Drenica jonë e nisi festën e...
Lajme

Qeveria e Kosovës sapo mori një vendim të rëndësishëm

Qeveria e Republikës së Kosovës në formë elektronike sot ka mbajtur mbledhjen e 40-të të saj. Në këtë mbledhje u mor vendimi për plotësim-ndryshimin e pikës së 15-të të vendimit të datës 24 shtator për masat e përgjithshme dhe të veçanta kundër COVID-19. Sipas vendimit të sotëm, kufizimi i qarkullimit...
Lajme

Këtu mund ta dini qendrën se ku do të votoni më 17 tetor

Të dielën në Kosovë do të mbahen zgjedhjet komunale. Qytetarët e Republikës së Kosovës do të votojnë për kryetarët e komunave të tyre respektive për katër vitet e ardhshme, shkruan lajmi.net. KQZ ofron mundësi ta shikoni edhe vend-votimin se ku do të hidhni votën tuaj. Mjafton ta shkruani numrin personal...
1 2 3 7
Page 1 of 7