archive6 Tetor, 2021 - 10:41

Lajme

Kërcenohet me vrasje zyrtari policor

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj, pasi i njëjti e ka kanosur me vrasje një zyrtar policor, shkruan Gazeta Express. Sipas policisë i dyshuari ishte nën ndikimin e alkoolit. Me vendim të prokurorit ai është dërguar në mbajtje. “Rr. Zenel Hajdini, Ferizaj 04.10.2021 – 23:45. Është arrestuar...
Lajme

Ndodh edhe kjo, një person dhunon mbesën e tij

7 persona janë vënë në pranga për vepra të ndryshme penale në Tiranë. Mes tyre është një rast dhune, ku një 45-vjeçar është arrestuar pasi ka rrahur mbesën e tij. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: E. M, 45 vjeç,...
Lajme

E rëndë: Humb jetën një person në vendin e punës

Një person ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme në Prishtinë për shkak të lëndimeve që i mori në vendin e tij të punës, në rrugën “Vushtrria” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali. Siç bëhet e ditur nga policia, viktima ishte punëtor i ndërtimtarisë dhe gjatë ditës së djeshme, derisa ishte...
1 6 7 8
Page 8 of 8