archive3 Tetor, 2021 - 23:31

ShowBiz

E thotë “troç” Duda Balje: Ditën sportive, natën seksi

Duda Balje njihet si deputetja më seksi në Kuvendin e Kosovës. Ajo bie në sy me secilën paraqitje duke marrë vëmendje me sharmin dhe elegancën e saj, shkruan Indeksonline. Së fundmi ishte e ftuar në një intervistë, teksa është përgjigjur në pyetje të shumta e madje mjaftë provokuese. ‘të brendshmet...
ShowBiz

Jehona Dreshaj provokon sërish, e nxjerr jashtë…

Jehona Dreshaj nuk po ndalet së provokuari. Modelja shqiptare e cila është mjaft e komentuar në mediat rozë për shkak të bukurisë dhe linjave trupore që posedon sërish ka marrë vëmendje. Si zakonisht mjafton një foto bombastike e Jehonës dhe ndjekësit nuk hezitojnë t’ia shprehin simpatinë qoftë përmes likeve apo...
Lajme

Greqi, vritet shqiptari në mes të qytetit

Një shqiptar është ekzekutuar me dy plumba mbrëmjen e sotme në qendër të Athinës. Ngjarja sipas mediave greke ka ndodhur në qendër të kryeqytetit, në zonën e Agios Panteleimon në Agios Pavlos në rrugën Kritis. Shqiptari ishte në kafe në momentin që është qëlluar me dy plumba në kokë dhe...
Lajme

Vjen lajmi i fundit nga Veriu i Mitrovicës

Shefi i misionit të EULEX-it në Kosovë, Lars-Gunnar Wigemark ka vlerësuar se situata në veri të Kosovës është e qetë. Wigemark ka thënë se EULEX-i po vazhdon patrullimet e shtuara në veriun e Kosovës së bashku me KFOR-in dhe policinë e Kosovës, shkruan Gazeta Express. Tutje ai njoftoi se që...
Lajme

E trishtë: E zë rryma, vdes i riu

Një 40-vjeçar ka vdekur mbrëmjen e sotme në Durrës, pasi i njëjti ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, transmeton Gazeta Sinjali. Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar se viktima me inicialet I.C. po punonte për të riparuar një defekt në shtëpisë e shtetasit me iniciale F.K. kur e...
Lajme

Tensionet SHBA-Francë, ky është veprimi i fundit nga amerika

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken po shkon në Paris, udhëtimi i tij i parë në Francë pas krijimit të një partneriteti të zgjeruar trepalësh të sigurisë mes Australisë, Britanisë së Madhe dhe Shteteve të Bashkuara (AUKUS) që rriti tensionet mes aleatëve transatlantikë. Ekspertët thanë se presin që Sekretari Blinken,...
Lajme

Vjen lajmi i fundit nga Gjykata Speciale

Gjykimi ndaj ish-komandantit të UÇK-së, Salih Mustafa, do të vazhdoj këtë të hënë, shkruan Gazeta Sinjali. Siç njofton Gjykata Speciale, gjyqi do të mbahet me fillim nga ora 09:30. Salih Mustafa, i njohur në luftë si “komandant Cali” është i arrestuari i parë nga Specialja dhe ky është gjykimi i...
1 2 3 7
Page 1 of 7