archive17 Shtator, 2021 - 23:59

Lajme

Aksidenti i rëndë me 6 të lënduar, flasin nga Policia

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën Prizren – Reqan. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, ku tha se gjashtë persona kanë pësuar lëndim dhe janë jashtë rrezikut për jetë. “Rreth ores 20:05 ka ndodhur një...
Lajme

E fundit: Lëndohen tre policë, mësohet gjendja e tyre shëndetësore

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të një karburanti. Mësohet se si pasojë e aksidentit të ndodhur rreth orës 20:10 ka mbetur të plagosur tre efektivë të policisë së Kukësit. Sipas informacioneve, makina me drejtues një 35-vjeçar me inicialet E.A., banues në Angli...
Lajme

Valon Syla e mban premtimin, ja çfarë bëri në emision

Gazetari Valon Syla ka mbajtur premtimin e dhënë në rrjetet sociale, se do të vijë në studiot e emisionit ‘Pressing’. Madje, Syla në këtë emision ka shpjeguar edhe simbolikën e këtij mindili, që sipas tij ka kuptim ironizues, shkruan Gazeta Express. “Për çka mbahet mend është mindili, do ta mbaj...
ShowBiz

Rita Ora vjen e ‘nxehtë’ me fotografitë e fundit

Rita Ora ka postuar disa foto, derisa është duke u bërë gati për të qenë në një mbrëmje gala. Këngëtarja kosovare, ka postuar disa foto në rrjetet sociale derisa shihet duke u rregulluar dhe është gati për të kaluar një të premte të bukur. “Glam për të shkuar në ghd_northamerica”,...
Lajme

Detaje nga therja me thikë në Prishtinë

Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se sot rreth orës 20:15 një person është therur me thikë në rrugën “Luan Haradinaj”. Policia e Kosovës ka njoftuar se personi i therur është një i mitur. Sipas policisë kanë identifikuar të dyshuarin ku kanë arritur ta ndalojnë në rrugën “Simon Shiroka”. Tutje...
Lajme

LAJMI I FUNDIT: Theret me thikë një i mitur në Prishtinë

Një person është therur me thikë sot në afërsi të monumentit “Newborn” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali. Sinjali nga burimet ka mësuar se personi i lënduar është në emergjencë ku dhe po merr tretman mjekësor. Sinjali gjithashtu ka mësuar se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret...
Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Prizren- Reqan, disa persona të lënduar rëndë

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në rrugën Prizren- Reqan. Sipas informacioneve, disa persona kanë pësuar lëndime të rënda, shkruan IndeksOnline. Të aksidentuarit janë nisur menjëherë për tretman mjekësor, derisa në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe poilcia e Kosovës. IndeksOnline do t’iu mbajë të informuar...
1 2 3 8
Page 1 of 8