archive6 Shtator, 2021 - 23:54

Lajme

Zeka: Lëvizjes Vetëvendosje, në mënyrë rapide është duke i ra popullariteti

Gazetari dhe analisti Milaim Zeka, në emisionin Politiko në televizionin Kanal10, ka deklaruar se Lëvizjes Vetëvendosje, në mënyrë rapide është duke i ra popullariteti, dhe kjo sipas Zekës do t’i shkaktojë edhe humbje votash në zgjedhjet lokale, transmeton parrotlla.org. “Vetëm po të marrësh një shembull që ndoshta dikujt mund t’i...
Lajme

Vdes aktori i famshëm

Michael K. Williams i njohur për rolin e tij si Omar Little në ‘The Wire’ ka ndërruar jetë. Sipas TMZ, aktori ka vdekur si pasojë e mbidozës, transmeton Indeksonline. Williams u gjet i vdekur në apartamentin e tij të hënën. Thuhet se ai u gjet në dhomën e ndenjes në...
ShowBiz

A është kjo femra me të pasmet më të mëdha në Prishtinë?

Majlinda Zeka është rikthyer në një nga femrat më të dashura e të komentuara të momentit. Janë format e saj të bollshme ato më të cilat komentohet çdo herë, shkruan InfoKosova. E edhe për t’i ekspozuar shihet se nuk përton aspak. Ajo së fundi fokusoj të pasmet e mëdha me...
ShowBiz

LAJMI I FUNDIT: Adriana Matoshi shtatzënë?

Adriana Matoshi kohëve të fundit është personi më e komentuar në mediat rozë. Që nga dita kur ka bërë publike dashurinë e re që ka krijuar, ajo merr vëmendje për çdo veprim që bën, shkruan “Korrespodenti" Në një imazh që ka postuar së fundmi, forma e barkut të saj ngrit...
Lajme

Vdes biznesmeni i njohur kosovar

Flurim Gashi, biznesmeni i njohur është ndarë nga jeta. Lajmin për vdekjen e Gashit e ka dhënë djali i tij, Luan Gashi. Flurim Gashi ishte i njohur si një nga biznesmenët më të suksesshëm në fushën e gastronomisë në Prizren. Ai ishte pronar i “Alegria Hotel & Restaurant“. Baba na...
1 2 3 6
Page 1 of 6