archive21 Korrik, 2021 - 21:42

Lajme

Vetura fluturon në autostradë (VIDEO)

Një video e kapur nga një makinë në ecje tregon momentin kur një automjet fluturon mbi një autostradë në Kaliforni të SHBA, duke evituar telat e shtyllave elektrike dhe duke përfunduar para automjetit që po vinte. Fatmirësisht nga ngjarja nuk pati viktima, madje sipas mediave amerikane, shoferja e makinës që...
Lajme

Mulla Osmani e komenton mbjelljen e flokëve të Shefqet Krasniqit

Shumë personazhe të njohur publik i kanë mbjellë flokët. Këtij trendi nuk ka mundur t’i rezistojë as hoxhë Shefqet Krasniqi. E kjo është komentuar shumë në rrjete sociale, nëse është haram apo hallall. Për mbjelljen e flokëve të Shefqet Krasniqit është pyetur në Frontal në T7, hoxhë Osman Musliu, i...