archive20 Korrik, 2021 - 09:54

Lajme

Ky do të jetë moti në ditën e Bajramit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se kjo javë do të fillojë me vranësira, riga shiu e shkarkime rrufesh. Dita e hënë dhe e martë paraqiten me vranësira, riga shiu dhe shkarkime rrufesh. Nuk përjashtohen mundësitë që në territore të vogla rigat e shiut të shoqërohen me breshër. Temperaturat minimale...