archive18 Korrik, 2021 - 21:07

Lajme

Shi e bubullima, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

Nga fundjava e ditëve të para të javës së ardhshme, mot jostabil, me rrebeshe e bubullima. Temperaturat në rënie. Nga mesi i javës në vijim më shumë kthjellime dhe stabilizim i motit, parashikon Prishtina Weather. Moti me rrebeshe shiu e breshëri dhe bubullima që filloj pasditen e së premtes, do...