archive17 Korrik, 2021 - 17:31

Lajme

Sa është e gatshme Kosova të përballet me vërshimet?

Tahir Ahmeti, njohës i çështjeve të emergjencave dhe njëherësh Drejtor Ekzekutiv i Qendrës Kërkimore për Politika të Sigurisë (SPRC) nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar se sa është e gatshme Kosova të përballet me fatkeqësitë natyrore që së fundmi kanë goditur disa pjesë të Europës, shkruan Gazeta Metro. Ai...