archive8 Korrik, 2021 - 18:02

Lajme

Sa i shtrenjtë është bregdeti shqiptar këtë vit?

Një debat është zhvilluar në studion e A2 Business në lidhje me turizmin në Shqipëri dhe faktin që çmimet në jug të vendit janë disa herë më të larta se në pjesën tjetër të bregdetit. Sipas zv/ministres së Turizmit, Ornela Çuçi turizmi nuk është një e drejtë kushtetuese. Ajo shtoi...