archive4 Korrik, 2021 - 18:33

Auto

Hyundai prezanton veturën e re Elantra N më 14 korrik

Hyundai Elantra N është një prej veturave më të kërkuara të Koresë së Jugut. Siç kanë bërë të ditur nga kjo kompani, Elantra do të vihet në lëvizje nga motori me 1.6 litra me katër cilindra që do të prodhojë 210 kuaj-fuqi, dhe do të jetë pikërisht ndërruesi manual me...
Lajme

Jep dorëheqje drejtoresha e marketingut në Telekom, Vesa Haradinaj

Ka dhënë dorëheqje drejtoresha e marketingut në Telekomin e Kosovës, Vesa Haradinaj, mëson “Indeksonline”. Tani për tani nuk dihen arsyet e dorëheqjes së saj. Kujtojmë se ajo ka disa vite që punon në Telekomin e Kosovës. Ndryshe, Vesa Haradinaj është gruaja e vëllait të ish kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt....