archive2 Korrik, 2021 - 15:50

Lajme

Muzikantit të njohur kosovar i digjet vetura

Instrumentisti i njohur kosovarë, Xhemil Xhini është përfshirë në një incident së fundmi. Ai përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka bërë të ditur se vetura e tij është kapluar nga zjarri. Xhini ka publikuar fotografitë nga vendi i ngjarjes dhe momentin e ndërhyrjes së zjarrfikësve. Përkundër kësaj, instrumentisti...