archive5 Qershor, 2021 - 09:22

Lajme

Tragjike: Fermerit kosovar i digjen 8 mijë zogj të pulave

Një ngjarje tragjike i ka ndodhur një fermeri kosovar nga Prizreni. Policia ka njoftuar se ferma e tij e pulave është përfshirë nga zjarri dhe i janë djegur rreth 8 mijë zogj të pulave, shkruan Reporteri.net. Policia thekson se janë duke hetuar shkaqet e shpërthimit të zjarrit. “Ankuesi mashkull kosovar...
1 2
Page 2 of 2