archive4 Qershor, 2021 - 15:19

précis

‘Children of Kosovo’, kënga që solli përjetimet e fëmijëve gjatë luftës së fundit në Kosovë (VIDEO)

“Fëmijët e Kosovës” (Children of Kosovo), titullohet kënga e grupit ‘The Kelly Family’, e realizuar për kohën e luftës së fundit në Kosovë. Para 14 vitesh, grupi i famshëm “The Kelly Family” lansoi këtë këngë që në mënyrë të dhimbshme përshkruan përjetimet e fëmijëve nga Kosova, shkruan KultPlus. Kjo këngë...
Lajme

Pejë: Burri ngacmon burrin

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje është arrestuar një person në Pejë pasi i njëjti përmes një mesazhi i ka dërguar porosi ngacmuese viktimës mashkull kosovar. Sipas njoftimit të PK-së, i njëjti është dërguar në mbajtje. “Pejë, 03.06.2021-16:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti përmes...
Lajme

Vdes një femër në vendin e punës në Fushë Kosovë

Një femër ka vdekur të enjten rreth orës 10:00 në vendin e punës në Fushë Kosovë, transmeton IndeksOnline. Policia ka njoftuar se asaj fillimisht i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe më pas kishte mbetur pavetëdije. “Ekipi mjekësor ka dalë në vendin ngjarje dhe ka konstatuar vdekjen e saj. Me vendim...
ShowBiz

Tayna publikon këngën e re, në bashkëpunim me Azet

Reperja dhe këngëtari me famë ndërkombëtare publikuan mbrëmë “Ti harro”. Tayna shfaqet shumë sensuale, me një veshje totalisht lateks, ndërsa Azet me një veshje sportive, ndërkohë që nuk mungojnë figurantët në videoklip,me veshje të kuqe dhe të verdha, duke i dhënë më shumë interaktivitet videoklipit. Teksti është një këngë dashurie,...
ShowBiz

Ana: Eksitohem nga komentet negative

Ana Lleshi kohëve të fundit i ka hyrë muzikës. Ish-konkurentja e “Përputhen”, Ana tashmë i ka hyrë muzikës. Por, fatkeqësisht kënga debutuese nuk i heci edhe aq mirë, përkundër faktit që mori 1 milionë klikime për pak ditë, shkruan Reporteri.net. Publiku nuk e pritën fare mirë duke e përqeshur për...
1 2
Page 1 of 2