archive27 Maj, 2021 - 17:33

Lajme

Një i vdekur dhe 23 raste të reja me koronavirus në Kosovë

230 TË SHËRUAR DHE 23 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private me metodën RAT, janë testuar gjithsej 2.460 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve...
Lajme

Dalin fotografitë nga spitali turk ku po trajtohet Fatmir Latifaj

Hoxhë Fatmir Latifaj është dërguar urgjent në Turki, do të operohet në zemër! Hoxha mitrovicas, Fatmir Latifaj, ndodhet në gjendje të rënd shëndetësore. Ai është nisur mbrëmë për trajtim urgjent. Hoxha nga Shipoli ka komplikim në zemër për çka ka nevojë të operohet në një spital turk. Për trajtimin e...
1 2
Page 1 of 2