Daily Archives: Maj 24, 2021

spot_imgspot_img

Feminizmi kurrë s’ka pasë armiq më të fortë sesa feministet e sotit

Nga Nezir Kraki Gratë… Kauza e të drejtave dhe lirive të gruas është shumë serioze që disa feministe mediokre të tallen me të. Deri vonë as në...