archive9 Maj, 2021 - 21:46

Lajme

Bujar Nishani: Ja kur mund te lirohet Hashim Thaci nga Haga!

Bujar Nishani, ish-kreu i Shtetit Shqiptar dhe Kryetar i Këshillit Kombëtarë të PD-së në Shqipëri ka folur për aktakuzat e Hashim Thacit e Kadri Veseli nga Gjykata Speciale! Ai ka treguar se kur mund të lirohet Hashim Thaci e Kadri Veseli nga Haga. Ndiqeni minutën e 24 te emisionit!...
Lajme

Godet Hoxha nga Peja: Pejgamberi a.s. ka qenë shqiptar

Drilon Gashi Hoxhë i njohur nga Peja sonte n’Kosovë show ka dhënë një deklaratë të paparë deri më tani ai ka thënë se Pejgamberi a.s i dërguari i Zotit siç njihet tek myslimanët është shqiptar. “Mendoi qe Pejgamberi a.s. ka qenë shqiptar ai e bënë një lidhje ku thotë se...
Lajme

Dyshohet se motra e ngufati me jastëk motrën në Fushë Kosovë

Për vdekjen tragjike të 33-vjeçares nga fshati Vragoli i Fushë-Kosovës, Express ka mësuar detaje të reja. Burime të besueshme të Gazetës Express brenda Policisë së Kosovës bëjnë me dije se 33-vjeçarja dyshohet se u ngufat me jastëk nga motra e saj rreth tri vjet më e vogël. Të njejtat burime...