archive4 Maj, 2021 - 18:22

Lajme

Haxhiu: Albin Kurti nuk e do Kosovën

Analisti Baton Haxhiu ka folur mbrëmë lidhur me qëndrimin e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, sa i përket dialogut me Serbinë. Sipas Haxhiut, Albin Kurti me zvarritjen që po i bën dialogut, tregon se ai nuk e do Kosovën. “Njeriut që historia do ta fillojë me të, që thotë skam...
ShowBiz

Adem Ramadani me ilahi e emocionon Hoxhë Shefqet Krasniqin

Sot në emisionin ‘Libero’ me Resul Sinanin në ATV, ka qenë i ftuar doktor Shefqet Krasniqi. Përveç tij autori i emisionit Resul Sinani, në këtë emision kishte ftuar edhe Adem Ramadanin dhe Arian Agushin të njohur si ‘Gold Ag’, shkruan Albanian News Kur jemi te Ramadani, ai me ilahin ‘Mirë...
Lajme

Ditë me diell, deri në sa gradë do të arrijnë temperaturat sot?

Gjatë ditë së sotme në vend moti do të jetë i ndryshueshëm. Parashihet të ketë mot me diell dhe herë-herë edhe me vranësira. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihet të lëvizin ndërmjet 21 dhe 27 gradë celsius “Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet...