archive3 Maj, 2021 - 22:59

Lajme

4 të vdekur dhe 101 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Njoftimi i plotë nga IKSHPK: 421 TË SHËRUAR DHE 101 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private me metodën RAT, janë testuar gjithsej 2.052 mostra të marra nga ShSKUK dhe...
1 2
Page 1 of 2