archive21 Prill, 2021 - 09:26

Lajme

“Bijat i shesim, votat i qesim”, policia nis hetimet pas grafiteve fyese në shtëpinë e Adelina Graincës

Gjatë mbrëmjes së djeshme në pjesët e murit rrethues të shtëpisë ku banon deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adelina Grainca, disa persona të panjohur kanë shkruar grafite seksiste. Policia ka bërë të ditur se rasti është raportuar mbrëmë dhe se hetimet kanë filluar. “Ferizaj 20.04.2021-21:55. Është raportuar se person-a të panjohur...
1 2
Page 2 of 2