archive11 Prill, 2021 - 21:21

Lajme

Prifti i uron Ramazanin Hoxhës, shikoni reagimin e tij!

Të dielën në emisionin Kojshia Shoë për nderë të muajit të shenjetë të Ramazanit mysafirë ishin: Hoxhe Ekrem Avdiu dhe Don Mikel Sopi! Prifti i uroi muajin e shenjet te Ramazanit Hoxhës Ekrem Avdiut! Ndiqeni minutën e 5:00 të emisionit për ta parë këtë moment dhe reagimin e hoxhës....
Interesante

Ku shkojnë gjërat e konfiskuara në aeroport

Sipas Bright Side përafërsisht 900 kilogramë artikuj në muaj konfiskohen në aeroport nga punëtorët që kontrollojnë bagazhet. Disa aeroporte kanë një Shërbim të Kthimit të Sendeve të Konfiskuara. Ju mund të pyesni një punonjës të aeroportit se ku mund ta gjeni. Pasi të keni depozituar artikullin tuaj, ju keni një...
Lajme

Ngjarje e rëndë: Nusja vret vjehrrën me thikë

Një krim brenda familjes ka ndodhur në Dibër. Sipas burimeve zyrtare ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, ku 44-vjeçarja me inicialet M.M., ka goditur me me mjet prerës, thikë, vjehrrën e saj duke i shkaktuar vdekjen. Pas ngjarjes, nga specialistët për hetimin e Krimit në...