archive4 Prill, 2021 - 12:34

Lajme

Vdes një person në Veternik, objekti rrethohet me policë

Një person dyshohet se ka rënë nga lartësia e një objeti në Veternik të Prishtinës dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë. Bëhet fjalë për viktimën mashkull rreth 48-vjeç. Për këtë ngjarje është njoftuar edhe Policia e Kosovës, të cilët janë parë në vendin e ngjarjes. “Lidhur me informatën...
Op/Ed

Albin Kurti po lufton me ‘armët’ që i ka në duar

Nga Kimete Berisha Ju 'mbyti'! Kosova është vendi më i varfër në Evropë, ama dilemat i ka luksoze: 'Të shkojmë në zgjedhje apo ta votojmë Vjosa Osmanin Presidente'! Kryeministri po lufton me 'armët' që i ka në duar, nuk po i huazon ato 'armë' nga askush, as nuk po lyp...
1 2
Page 2 of 2