archive3 Prill, 2021 - 22:00

Lajme

Çka biseduan Vjosa Osmani e Behxhet Pacolli?

Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, i cili është deputet i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka arritur në sallën e Kuvendit. Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani ka përshëndetur deputetët LDK-së, më pas sëbashku me Pacollin kanë shkuar për t’u përshendetur me korin diplomatik në Kosovë....
Lajme

U kap duke e pre drurin në Prishtinë, gjobitet me 1000 euro!

Një qytetar është kapur në flagrancë duke dashur ta prej një dru në Prishtinë dhe është gjobitur. 1000 euro është vlera e gjobës së shqiptuar nga Inspektorati i Prishtinës, për prerjen e drurit, raporton 02Press.com Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Inspektoratit Adonis Tahiri. Postimi i plotë: Falënderoj banorët e...
1 2
Page 1 of 2