archive13 Mars, 2021 - 10:31

ShowBiz

Publikohet video kur gazetaria ia mbyllë gojën me forcë Shqipes

Shqipe Hysenaj, ish konkurrente në emisionin Përputhën, e cila njihet për tonet e larta në studio gjatë debateve. Ajo është konkurrentja e parë në sezonin e dytë të Përputhen, shkruan infokosova. Për shkak të thyerjes së rregullave duke debatuar dhe bullizuar me një tonë të ashpër, Shqipja është përjashtuar nga...
1 2
Page 2 of 2