archive10 Mars, 2021 - 23:30

Sporti

PSG e eliminon Barcelonën nga Liga e Kampionëve

Paris Saint Germani e ka eliminuar Barcelonën nga Liga e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Parisienët dhe katalunasit kanë luajtur baras 1-1 në duelin kthyes, por me rezultat të përgjithshëm 5-2, skuadra e drejtuar nga Pochetino është kualifikuar në çerekfinale të kësaj gare. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Parc des...
ShowBiz

Video që tashmë ka plot 15 milionë shikime

Modelja ka publikuar një fotografi nga koha kur doli në ekran. Modelja e njohur shqiptare për linjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video duke pozuar jo shëse për ndjekësit e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur...
Lajme

Konfiskohen 700 kg produkte të mishit të prishur në këtë qytet

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë së bashku me inspektorët komunal në Ferizaj gjatë ditës ka nisur një aksion për inspektimin e të gjitha mishtoreve në këtë komunë. Ndërkohë ky aksion ka rezultuar me konfiskimin e 700 kg mish të prishur që nuk i ka plotësuar kushtet ligjore tregtim. Lamir Thaçi...
1 2 3
Page 1 of 3