archive22 Shkurt, 2021 - 21:34

Lajme

Digjet një shtëpi në qendër të Prishtinës

Sot rreth orës 07:30 është raportuar për një zjarr në një shtëpi në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i PK-së për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, i cili tha se policia dhe zjarrfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes,...
ShowBiz

Çfarë po ndodh me fytyrën e Arta Nitaj?

Arta Nitaj është një nga fytyrat publike më të komentuara në showbizin shqiptar. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Arta gjithmonë shfaqet e kuruar deri në çdo detaj, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, ajo ka dëshpëruar me pamjen teksa shihet ndryshimi i saj drastik brenda shumë pak kohe. Kujtojmë se, Arta...
Lajme

Sulmohet me raketa ambasada amerikane në Bagdad

Disa raketa kanë pasur për shënjestër ambasadën amerikane në kryeqytetin e Irakut, Bagdad. Të paktën tre raketa synuan ndërtesën në Zonën e Gjelbër të fortifikuar në Bagdad. Njëri prej tyre ra brenda perimetrit të Zonës së Gjelbër, por të tjerët ranë në lagjet e banimit, raporton dailymail. The three rockets...
ShowBiz

Pasi hyri dhëndër, Fero këmbëkryq midis ode në Zhegër te miqtë

Feronit Shabani, i njohur me nofkën Fero në industrinë muzikore, pas martesës me modelen Arbenita Ismajli, është pritur në një atmosferë të ngrohtë në Zhegër. Në një video të dërguar nga lexuesit e Gazetës Express, Fero shihet në mesin e disa personave, teksa përcjellet me tupana. Sipas lexuesit, festa është...
Lajme

Deputeti Baqinovci flet pas djegies së veturës

Kandidati për deputet nga Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci e ka konfirmuar për Gazeta Blic djegien e veturës. ”Po, vetura ime është djegur. Janë ato pamje që i keni (v.j. që janë phblikur në Gazeta Blic)”, tha ai për Blic, pa dhënë shumë detaje. Gazeta Blic ka raportuar për djegien e veturës...
1 2 3 4
Page 1 of 4