archive20 Shkurt, 2021 - 23:53

ShowBiz

Arrestimi në Gjermani, me kë ndau qelinë Robert Berisha?

Robert Berisha ishte sonte i ftuar në “5 data” të emisionit Prive. Ai ndau momente që nuk janë ditur më herët. Mes tjerash Roberti tregoi për arrestimin në Gjermani kur ishte vetëm 17 vjeç. Ndiqeni të plotë në vijim intervistën e këngëtarit, njëherësh moderatorit. /Prive.al...
Lajme

Lutfi Haziri pas tërmetit në Gjilan: Nuk ka vend për panik

Pas tërmetit me intensitet 2.5 shkallë rihteri që e goditi jugun e Gjilanit pasditen e të shtunës, kryetari i Komunës, Lutfi Haziri, në cilësinë e udhëheqësit të shtabit të emergjencave civile, ka bërë të ditur se nuk ka vend për panik, duke apeluar qytetarët për qetësi. Haziri ka njoftuar se...
Sporti

Momenti kur Florian Marku fiton me nokaut

Boksieri shqiptar, Florian Marku është rikthyer në ringun e boksit duke u përballur me Rylan Charlton, ku ka shënuar fitore me nokaut në raundin e tetë. Marku u përballë me 28 vjeçarin në ‘The SSE Arena’, në kategorinë Ëelter. Dy raundet e para ishin të barabartë me të dy boksierët...
Sporti

Fitore e jashtëzakonshme nga Florian Marku

Florian Marku ka arritur ta fitojë meçin ndaj Rylan Charlton në eventin e sotëm në boks. Boksieri shqiptar arriti që me goditjet e tij të fuqishme në raundin e tretë ta detyrojë ekipin e britanikut ta hedhë peshqirin. Kjo fitore vjen pas barazimit në dhjetor, çka ishte e papranueshme për...
Sporti

Florian Marku, çfarë goditje e jashtëzakonshme

Ka përfunduar edhe raundi i katërt në meçin e Florian Markut dhe Ryan Charlton. Vazhdon të jetë një meç shumë i rivalizuar në mes dy bokserëve, shkruan GazetaBlic. Marku ishte shumë afër nokautit duke e goditur fuqishëm kundërshtarin. Raundi i pestë mund të jetë edhe i fundit....
Sporti

Florian Marku ngjitet në ring, kërkon krenarinë në Londër

Florian Marku është ngjitur në ring dhe tashmë lufta mes tij dhe Rylan Charlton po fillon. Florian Marku futet në ring me një rekord të pamposhtur prej 7 fitoreve, zero humbjesh dhe 0 barazimesh, 5 nga ato fitore vijnë me anë të nokautit, përcjell GazetaBlic. Kurse, Rylan Charlton do të...
ShowBiz

E bija e Lutfi Hazirit, kjo zeshkane pa asnjë behane!

Kënga Haziri kohën e fundit dukshëm ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale. E bija e të parit të Gjilanit, herë pas here nuk nguron të shfaqet edhe provokative, shkruan IndeksOnline. Kënga gëzon një bukuri natyrale, andaj edhe nuk përton që herë pas herë të shpërndajë imazhe nga më...
1 2 3
Page 1 of 3