archive17 Shkurt, 2021 - 00:44

Lajme

Demaj: Vjosa me trup në LDK, me mendje në VV

Kandidati i LDK-së për deputet, Frashër Demaj ka thënë se ushtruesja e detyrës së presidentit dhe kandidatja për presidente, Vjosa Osmani ka qenë me trup në LDK e me mendje në Vetëvendosje. Demaj në Pressing të T7 tha se Osmani e Kurti kanë ngjashmëri ideologjike. Në anën tjetër, analisti Jusuf...
1 2 3
Page 3 of 3