archive11 Shkurt, 2021 - 23:53

Lajme

Ferat Shala: Në sytë e mitrovicasve sonte po e shoh fitoren

Kandidati për deputet i PDK-së, Ferat Shala, përmes një postimi në faqen e tij në facebook, ka publikuar pamje madhështore nga takimi i strukturave të PDK'së në Mitrovicë, ku numër i konsiderueshëm i simpatizantëve i kanë dhnë përkrahje të pa kursyer në garën e tij për deputet, raporton Korrespodenti. “Në...
Lajme

Pas një ditë plotë angazhime, Bekim Zabergja realizon një foto me strukturat e NISMA’s në Vushtrri

Kandidati për deputet nga radhët e NISMA’s Socialdemokrate, Bekim Zabergja, së bashku me kandidatin Agim Krasniqi, gjatë ditës së sotme ka zhvilluar takime të shumta me simpatizantë të kësaj partie në qytetin e Vushtrrise me rrethinë, raporton Korrespodenti. Ai, përmes një statusi në facebook, ka prezantuar strukturat e NISMA’s në...
Lajme

Krasniqi: NISMA ka hartuar programin më të avancuar qeverisës në fushën e arsimit

Kandidati për deputet nga NISMA Socialdemokrate, Agim Krasniqi, në studion televizive të Kanal10 kishte deklaruar se kjo parti politike ka hartuar programin më të avancuar qeverisës në fushën e arsimit, përcjell Korrespodenti. “NISMA Socialdemokrate në programin e vet qeverisës ka përcaktuar në platformën e vet qeverisëse duke u thirrur në...
Lajme

Pritje e përzemërt për Xhevahire Izmakun: Me gratë e qytetit tim

Kandidatja për deputet e PDK-së, Xhevahire Izmaku, përmes një postimi në profilin e saj në facebook, ka publikuar pamje nga takimi i saj me gratë në qytetin e Vushtrrisë, raporton Korrespodenti. “Me gratë e qytetit tim, të cilat nuk po kursejnë përkrahjen për Partinë Demokratike të Kosovës dhe për kandidaturën...
1 2
Page 1 of 2