archive8 Shkurt, 2021 - 10:59

Lajme

Kështu do të jetë moti sot!

Nesër në Kosovë do të mbajë mot krejtësisht i vranët dhe herë pas here me reshje lokale shiu. Vende-vende mund të ketë edhe rrebeshe shiu me vetëtima dhe bubullimë. Reshjet e shiut mund të jenë të përziera me pluhurin nga Shkretëtira e Saharës. Në Shqipëri nesër pritet të mbajë mot...
1 2 3 4
Page 4 of 4