archive1 Shkurt, 2021 - 11:55

ShowBiz

Publikohet video, Tea rrëfen gjithçka

Pas fotove të publikuara duke u puthur me Beartin ka reaguar publikisht Tea. Përmes një videoje të gjatë ajo ka treguar gjithë historinë. Ajo që thekson Tea është se nuk e ka tradhëtuar Andin, edhe pse konfirmon që ka qenë në lidhje me Beartin që në Nëntor. Sipas fjalëve që...
Biznes

“PDK do t’i falë të gjitha borxhet fiskale të bizneseve”

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi, ka premtuar se Partia Demokratike e Kosovës do t’i falë të gjitha borxhet fiskale që kanë bizneset ndaj shtetit, në rast se subjekti politik të cilit i takon mbërrin në pushtet. Kelmendi, i ftuar në emisionin ‘Kosova Voton’,...
Lajme

Ferat Shala takon piktorin e njohur Nazmi Heta

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, ka takuar piktorin e njohur Nazmi Heta, raporton Korrespodenti. “Nazmi Heta është një artist i rrallë që me pikturat e tij i jep karakter dhe bukuri natyrës dhe njerëzve të Kosovës”, ka shkruar Ferat Shala në facebok. Postimi i plotë i...
Lajme

Ditët e para të muajit shkurt: Kështu do të jetë moti

Prishtina Weather ka njoftuar se java e parë e shkurtit pritet të jetë me mot më të butë dhe rritje të temperaturave. Fillimisht me reshje lokale të shiut, derisa nga e mërkura moti do të jetë kryesisht me diell. Ditëve të para të muajit shkurt mbetemi nën dominim të fushave...
1 2 3
Page 3 of 3