archive27 Janar, 2021 - 22:51

Lajme

Pritje ngrohtë e Limajt në Viti: Zëri i Çlirimtarëve dhe i vlerës së UÇK’së do të dëgjohët fuqishëm

Kryetari i NISMA’s, Fatmir Limaj, gjatë ditës së sotme ka zhvilluar takim më strukturat e partisë në Viti, raporton Korrespodenti. “Më shumë se kurrë sot kauzës sonë i duhet mbështetja që po na jep Vitia dhe Anamoravë në përgjithësi, që zëri i Çlirmtarëve të jehojë fuqishëm në Parlament dhe kudo...
Lajme

Ferat Shala viziton fabrikën Wintech në Drenas

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, sot ka vizituar fabrikën wintech që ndodhet në Parkun e Biznesit në Drenas, ku u prit nga drejtori, Hysni Asllanaj dhe bashkëpunëtorët e tij, raporton Korrespodenti. “Wintech Shpk është një success story në ekonominë kosovare. Prodhimet e Wintech-it, si: dyer dhe...
Lajme

Ferat Shala takon bashkëluftëtarin Shaban Bujupi

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, sot ka takuar bashkëluftëtarin, Shaban Bujupi, raporton Korrespodenti. “Tregimi për Shaban Bujupin është çdo herë frymëzim e inspirim. Të rralla janë ato familje si e Shaban Bujupit që u vu e tëra në shërbim të luftës çlirimtare”, ka shkruar Ferat Shala...
Lajme

Ky është postimi që bëri para 7 orëve Albert Krasniqi

Albert Krasniqi është personi që ka mbetur i vrarë sot në Prishtinë, ndërsa i dyshuari i vrasjes është babai i tij. Tashmë i arrestuar si dhe të njëjtit i është konfiskuar arma që dyshohet se është përdorur në këtë ngjarje. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 17:00 në rrugën “Ndue...
Lajme

Policia e Kosovës konfirmon vrasjen në Prishtinë, arrestohet dorasi

Policia e Kosovës ka konfirmuar lajmin që publikoi pak më herët IndeksOnline se një vrasje ka ndodhur në Prishtinë. “Rreth orës 17:00 policia ka marrë informatën për një vrasje te ndodhur në rrugën ” Ndue Perlleshi” ne Prishtinë”, ka bërë të ditur për IndeksOnline, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për...
Lajme

Ky është personi që mbeti i vrarë në Prishtinë

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te rruga C. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij. Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë...
1 2 3
Page 1 of 3