archive25 Janar, 2021 - 11:24

Lajme

Takim mallëngjyes i deputetit Ferat Shala me mësuesin e tij

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, sot ka takuar mësursin e tij, Pajazit Krasniqin, raporton Korrespodenti. Ai përmes një postimi në faqën e tij në facebook ka thënë se mësuesi i tij bashkë me Sherif e Jakup Krasniqin, ishin frymëzuesit dhe edukuesit më të denjë...
Lajme

Partia Egjiptiane bën premtimin më domethënës në Kosovë

Lideri i Partisë Liberale Egjiptiane, Veton Berisha, ka bërë një postim në Facebook ku ka treguar edhe premtimet e partisë së tij për zgjedhjet e 14 shkurtit. Në programin e kësaj partie premtohet program, korrektësi dhe ajo që më së shumti i duhet vendit tonë në përgjithësi, mos-urrejtja. Gjuha e...
1 2 3
Page 3 of 3