archive25 Janar, 2021 - 19:21

ShowBiz

‘Kom bo dashni’ thotë Burim Bekaj në këngën e re

Këngëtari Burim Bekaj ka nisur rrugëtimin e tij në muzikë. Ai në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar “Kom bo dashni”, shkruan Syri Kosova. Kjo është kënga e tij e parë që u shkrua nga Ghulo, kurse, muzika u bë nga Granit Gashi dhe Dardy. “Kom bo dashni” u...
Lajme

Hoti: LDK sikur Liverpooli, të dytë i kanë themelet e forta

Kryeministri në detyrë i Kosovës Avdullah Hoti, është tifoz i klubit të Liverpoolit. Klubi anglez aktualisht nuk po kalon nëpër një formë të mirë. I pyetur nga gazetarët se a ka ngjashmëri mes Liverpoolit në futboll dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës në politikë, Hoti tha se LDK është sikur Liverpooli....
1 2 3
Page 2 of 3