archive20 Janar, 2021 - 23:45

Sporti

Florentino Perez takohet me Cristiano Ronaldon

Pas lamtumirës në verën e vitit 2018, sërish ballë për ballë me njëri-tjetrin, në një takim plot buzëqeshje. Kjo mund të jetë sinteza e takimit të djeshëm midis Cristiano Ronaldos dhe presidentit të Real Madridit, Florentino Perez. Dje, numri një i “Los Blancos” ishte në Torino për një samit me...
Lajme

Këto janë tri marrëveshjet e para që nënshkruajti presidenti Joe Biden

Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka nënshkruar tri marrëveshje pak më parë në Zyrën Ovale. Marrëveshjet e nënshkruara janë: Shpallja e Ditës së Inaugurimit, Emërimet për pozicionet e kabinetit dhe Emërimet për pozicionet e nën-kabinetit, transmeton Klan Kosova. Biden, më pas do të udhëtojë...
1 2
Page 1 of 2