archive13 Dhjetor, 2020 - 23:46

Lajme

Tragjedi: Shqiptarja 33-vjeçare vritet në Gjermani

Të shtunën në mbrëmje, sipas njohurive të mëparshme në Löhne, kishte një vrasje të përfunduar dhe njerëz të tjerë të plagosur në një mbledhje familjare. Një burrë i ndarë 48-vjeçar shkoi në ish-banesën e familjes së tij dhe papritmas hapi disa të shtëna në drejtim të anëtarëve të familjes të...
Lajme

Hoxha dhe Prifti: Ja ku shkon shpirti pas vdekjes!

Në emisionin Kojshia Show të dielen janë dsikutuar tema shumë interesante nga Hoxha dhe Prifti, shkruan InfoKosova. Ata në minuten e 50:13 të emisionit tregojne se ku shkon shpirit pas vdekjes. Ndiqeni minutën 50:13 të emisionit për ta kuptuar se çfar thonë Prifti dhe Hoxha për këtë fenomen! Shiko Videon:...
Lajme

Tërheqja e 10%, Trusti ka një njoftim për qytetarët

Fondi i Kursimeve Pensionale ka njoftuar qytetarët se është bërë përditësimi i të dhënave me informacione që që Trusti i ka marr nga bankat. Ndërkohë është bërë e ditur se, aplkimi për tërheqjen e 10 për qind mund të bëhet që tani. “Kontribuues të nderuar, sapo përfunduam përditësimin e të...
1 2
Page 1 of 2