archive4 Dhjetor, 2020 - 23:07

Lajme

Vetëdorëzohet në Polici i kërkuari për 115 vepra penale

  Në orët e mbrëmjes, është vetë-dorëzuar pranë organeve të rendit në Policinë Rajonale të Pejës, personi i kërkuar, Bleron (Ali) Galani, i kërkuar për vjedhje të rëndë. Lajmin e ka konfirmuar për ‘Radio 1’, Veton Elshani – zv/drejtor i Policisë Rajonale të Pejës. “Mund t’ju konfirmojë se gjatë mbrëmjes...
Tech

A do ta marrë vaksinën kundër koronavirusit Bill Gates?

  Bill Gates ka paralajmëruar që pesë muajt e ardhshëm do të jenë ”mjaft të zymtë” për Shtetet e Bashkuara nëse rastet e COVID-19, shtrimet në spital dhe vdekjet nuk ndalojnë së rrituri. Filantropisti i njohur gjithashtu u zotua të merrte menjëherë vaksinën sapo ajo t’i vihej në dispozicion. Miliarderi,...
ShowBiz

Bebe Rexha duhet të futet në zonën e kuqe

  Bebe Rexha sapo ka publikuar disa fotografi nga shtëpia. E sapo zgjuar nga gjumi, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ndezur fansat në pizhama të kuqe. Po të ishte në Kosovë, mbase Bebe Rexha do të futej në zonë të kuqe pas këtyre fotografive....
1 2 3 5
Page 1 of 5