archive8 Nëntor, 2020 - 12:45

ShowBiz

LAJMI I FUNDIT: Vdes aktori i njohur shqiptar

Aktori i madh i humorit Koço Devole, ka ndërruar jetë sot në mëngjes. Ai ndodhej në gjendje të rëndë i intubuar pasi rezultoi i infektuar nga Covid 19. Sëmundjet e tjera shoqëruese si leukemia ia vështirësuan gjendjen dhe pas 4 ditëve në intubim ndërron jetë. Koço Devole ndërroi jetë në...
Lajme

Aktivizohet Tomë Gashi: Nuk ka ma amelika, nuk ka ma Gleneli

Avokatin e afërt me Vetëvendosjen, Tomë Gashi siç duket e ka gëzuar fort fitorja e Joe Biden në zgjedhjet presidenciale në SHBA. Ai me anë të një postimi në Facebook, ka reaguar duke përmendur edhe emrin e emisarit special të SHBA-ve për dialogun, Richard Grenell, shkruan lajmi.net. “RRNOFT AMERIKA!  Nuk...
1 2 3
Page 3 of 3