archive31 Tetor, 2020 - 12:25

Lajme

Fillon takimi i komitetit për kordinimin e situatës me Covid-19

Komiteti për vlerësimin dhe koordinimin e situatës rreth COVID-19 sot është mbledhur në Qeveri për të shqyrtuar situatën epidemiologjike në vend lidhur me virusin korona. Pas takimit pjesëmarrësit do të dalin në një konferencë, njofton Klan Kosova. Në këtë komitet të pranishëm janë Armend Zemaj, ministër i Shëndetësisë, Ramë Likaj,...
Lajme

Edhe Anglia para mbylljes totale

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, ka thënë se është duke menduar ta mbyllë për një muaj Britaninë e Madhe me shpresën se masat kundër COVID-19 do të lehtësoheshin para Krishtlindjeve. Një rregull i ri i qëndrimit në shtëpi mund të bëhet i ditur të hënën në përjashtim të...
ShowBiz

Aktorja Adriana Matoshi në lidhje dashurie me këtë futbollist të njohur

Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi tashmë është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneveld, shkruan Gazeta Sinjali. Edhe pse 19 vite diferencë, Adriana nuk e ka këtë problem, madje dyshja për herë të parë kanë folur për lidhjen e tyre në një intervistë në “Prive”. Adriana...
1 3 4 5
Page 5 of 5