archive29 Tetor, 2020 - 11:18

Lajme

E FUNDIT: Vdesin tre minatorë, mësohet se ishin asfiksuar nga gazi

Gjendet trupi i pajetë i inxhinierit dhe 2 punëtorëve në minierën ‘Balgjaj’, në Selishtë të Dibrës, të cilët pasi janë futur për të punuar kanë humbur kontaktet me familjarët, transmeton Gazeta Metro. Minatorët e zhdukur ishte mësuar se ishin inxhinieri dhe dy minatorë. Të pajetë  ishin gjetur inxhinieri Ismail Hoxha, banues në...
1 3 4 5
Page 5 of 5